Acioli Villa
Gasten kunnen hun hart ophalen in de tuin van Acioli Villa Campo Grande hotel, die is uitgerust met een balkon.
De Concha Acustica Helena Meirelles is binnen 4 km afstand van het hotel en de luchthaven Campo Grande is op 20 km afstand. Christmas Town is ook binnen 10 minuten met de auto gelegen.
Het beschikt over kamers, die op de tuin uitkijken.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Campo Grande17 km
Hotelfaciliteiten
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🕌
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Acioli Villa hotel?
Gasten kunnen Christmas Town bezoeken aangezien het binnen 4 km afstand van Acioli Villa hotel is. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Campo Grande van Acioli Villa hotel?
Er is een 20-km afstand tussen Campo Grande en Acioli Villa hotel. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Acioli Villa hotel?
Acioli Villa hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Acioli Villa hotel uitchecken?
Klanten van Acioli Villa hotel moeten tot 09:00 uitchecken. - ❓
Welk soort zwembad heeft dit hotel in Campo Grande?
Er is een zwembad beschikbaar bij dit hotel in Campo Grande.